Menu Zamknij

Zdjęcia ze spotkań, wypraw itp.

Spotkania oddziałowe OT22

Pierwsze spotkania oddziałowe odbyły się w Postominie. Zdzisław SP1II był organizatorem tych spotkań i użyczał miejsca na ich realizację. Były inspiracją do kolejnych spotkań oddziałowych.

Kolejne spotkania, których głównym organizatorem był nasz kolega Janusz SP1RKT odbyły się w Darłowie w ośrodku wczasowym LAGUNA. Spotkania były bardzo udane i z udziałem wielu kolegów spoza OT22.

Jednym z gości był kolega z Danii Karsten OZ4FF. Na zlot przyjechał z żoną. Zawiązała się przyjaźń Karstena z kolegami OT22. Po spotkaniu Karsten stał się członkiem OT22 i PZK. Był związany z nami do śmierci w grudniu 2020r. Pracował pod polskim znakiem SQ4F.

https://www.qrz.com/db/OZ4FF

Od roku 2015 OT22 jest współorganizatorem Międzyoddziałowego Spotkania Krótkofalowców w Bachorzu, zrezygnowano z spotkań oddziałowych sądząc, że nie będzie chętnych na kolejne spotkania w tak krótkim odstępie czasu między nimi.

Po jednorocznej przerwie przywrócone zostały spotkania oddziałowe. Dzięki uprzejmości i życzliwości Zarządu Portu Morskiego w Darłowie oraz władz lokalnych spotkania odbywają się w Darłowie na terenie przystani jachtowej MARINA.